Promyk

Apartamenty / Pokoje gościnne
wypożyczalnia rowerów

200280
Sprawdź ofertę!
Cennik

Odkrywaj Białogórę z „Promykiem”

Dodano 22 stycznia 2024

Białogóra – położona w samym centrum polskiego wybrzeża Bałtyku, jest wyjątkowym miejscem: między morzem a jeziorem Żarnowieckim i Choczewskim, w otoczeniu naturalnego piękna: Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, Rezerwatu Babnica i Ruchomej Wydmy Lubiatowskiej.

W tym malowniczym otoczeniu znajduje się Dom PROMYK, który swoją ofertę skierował do bardzo wąskiej grupy klienta docelowego.

Kameralny Dom dla dorosłych

Promyk to mały, kameralny obiekt hotelowy, którego oferta dedykowana jest wyłącznie dla osób dorosłych – minimalny wiek uczestnictwa to +15.

To również miejsce, w którym zwierzęta nie są akceptowane.

Komfortowe pokoje i apartamenty

Pokoje i apartamenty w Promyku są urządzone w stylu domowym, ale w klimacie morskim. Zadbano tutaj o najmniejsze, praktyczne detale, które każdy posiada w swoim mieszkaniu.

W standardowym wyposażeniu łazienki znajdziemy również komplet ręczników, papier toaletowy, mydło, suszarkę do włosów.

Apartamenty są autonomiczne i posiadają własne, prywatne kuchnie. Pokoje gościnne korzystają ze wspólnej kuchni.

Wyposażenie kuchni w Promyku zwraca uwagę, ponieważ znajdziemy tu całą masę wyposażenia i personel niczego nie liczy, nic nie jest „pod wydział” 🙂

Kompletne wyposażenie plażowe znajdziemy na zewnątrz, gdzie pod dużą wiatką widzimy regał z kocami plażowymi, parawany, leżaki i nawet młotki do wbijania parawanów.

Rowerowe atrakcje

Wisienką na torcie są rowery trekkingowe dla każdego gościa za darmo na cały pobyt.

Wybierasz wolny rower, sprawdzasz, dopasowujesz, z recepcji odbierasz zapięcie do roweru.

Relaks w ogrodzie

Po całym dniu lub gdy nie masz ochoty na wyprawę, właściciele zadbali o twój wypoczynek na miejscu – w dużym przestronnym ogrodzie, gdzie trawka przystrzyżona jest niczym dywan, znajdujemy leżaki, miejsca do opalania lub poleniuchowania w cieniu. Gdy zrobi się naprawdę gorąco, na ratunek przychodzi fantastyczny prysznic ogrodowy (solarny), z którego bardzo chętnie korzystają goście wypoczywający na leżakach. Całości relaksu dopełnia chilloutowa muzyka, która delikatnie wydobywa się z ukrytego głośnika.

Białogóra – perła polskiego wybrzeża

Białogóra to nadmorska, wypoczynkowa miejscowość położona na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego, między Łebą a Karwią, na Wybrzeżu Słowińskim na Kaszubach. Od Bałtyku oddziela ją pas sosnowego lasu o szerokości około 800 m, a w pobliżu znajduje się zalesiona wydma, od której wieś wzięła nazwę.

Atrakcje Białogóry

Plaża w Białogórze jest szeroka, piaszczysta i niezatłoczona. Latem działa na niej strzeżone kąpielisko morskie. Na plażę prowadzi asfaltowa dróżka, a ostatni odcinek dojścia do plaży wiedzie po pięknym deptaku. W Białogórze i okolicy jest wiele ścieżek i szlaków zarówno pieszych jak i rowerowych.

Rezerwat Babnica

Rezerwat Babnica leży na Mierzei Kaszubskiej, pomiędzy Białogórą a Lubiatowem. To położony na parabolicznej wydmie las bukowo-dębowy, w którym można znaleźć stare, nawet 140-letnie drzewa.

Wydma Lubiatowska

Wydma Lubiatowska leży na Mierzei Kaszubskiej, pomiędzy Białogórą a Lubiatowem. To śródlądowa wydma o długości ok. 4,5km i szerokości 700-800 metrów.

Oferta gastronomiczna Białogóry

Białogóra to miejsce, które oferuje wiele atrakcji dla turystów. Od pięknych plaż, przez malownicze szlaki piesze i rowerowe, po ciekawe rezerwaty przyrody. Ale to nie wszystko. Białogóra oferuje również bogatą ofertę gastronomiczną.

Jednym z miejsc, które warto odwiedzić jest Bar-Smażalnia BARAKUDA. To sezonowy Bar ze stolikami pod parasolem, gdzie w menu znajdziemy tradycyjne dania obiadowe, szeroki wybór ryb, pierogi, naleśniki, dania typowo fast foodowe oraz lekkie surówki i sałatki. Dania z ryb są świeże i nie ociekają tłuszczem. Goście hotelowi i kliencie wypożyczalni rowerów PROMYK mogą cieszyć się 10% rabatem w Bar-Smażalnia BARAKUDA.

Apartamenty / Pokoje PROMYK w Białogórze to idealne miejsce dla osób szukających spokoju i relaksu w otoczeniu natury. Z dala od zgiełku miasta, z możliwością korzystania z licznych atrakcji, takich jak rowery czy plażowanie, Promyk staje się oazą spokoju dla każdego, kto pragnie odpocząć od codziennego zgiełku.

Zapraszamy do Białogóry, do pensjonatu Promyk.

Aktualności